Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku
Nejlevnější pneu s dodáním do 24h.
PneumatikyRadburgSport RS3 (letní celoprotektor) | 205/60 R 16 letní
Radburg Sport RS3 (letní celoprotektor)

Radburg Sport RS3 (letní celoprotektor)

205/60 R 16 92 H letní
skladem > 8 ks
zítra u Vás
386,- Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Popis pneumatiky Radburg Sport RS3 (letní celoprotektor)
Výrobce: Radburg
Dezén: Sport RS3 (letní celoprotektor)
Šířka: 205
Profil: 60
Průměr: R 16
Index nosnosti: 92 (630 Kg)
Index rychlosti: H (210 km/h)

Letní celoprotektorované pneumatiky vyráběné společností Radburg s plnou zárukou 2 let. Použitá gumová směs je od rakouské společnosti Kraiburg Austria, která je špičkou ve svém oboru. Většinu koster Radburg importuje ze Švýcarska, kde je číslem 1 v jejich sběru.

Radburg si zakládá na vstupní kontrole koster, protože ty tvoří základ protektoru. Neakceptuje pneumatiky jakkoliv poškozené, s defekty, nadměrně opotřebené, nebo staré. Každá kostra dostane na vstupu přidělěný čárový kód a teprve tehdy podstupuje náročnou vstupní kontrolu. U každé kostry je v systému evidován rozměr, výrobce, typ dezénu, rok výroby a defekty, pokud jsou nalezeny. Kostry o rozměrech R17, R18 a všechny dodávkové procházejí kontrolou přes rentgen, kde je až 30% koster eliminováno.

Celá výroba je řízena počítači. Radburg využívá speciální stroje pro nanášení gumové směsi na kostru s funkcí optimálního rozložení váhy. To zajišťuje minimalizaci házivosti. Každá pneumatika projde výstupní kontrolou, která se zaměřuje na vyvážení, házivost a optické vady.

Protektory Radburg patří mezi nejkvalitnější na trhu. Díky kvalitní gumové směsi nedochází ke steření po pár letech používání. Toto je typický problém levných protektorů, u kterých je již cca za rok používání možné vidět popraskané bočnice, odpadávání částí dezénu atd.

Foto:
Alternativní zboží k Radburg Sport RS3 (letní celoprotektor)
Sunwide RS-ONE
205/60 R 16 92 V letní
702,- Kč
Farroad FRD 16
205/60 R 16 92 V letní
741,- Kč
Radburg Sport RS3 (letní celoprotektor)
205/60 R 16 92 H letní
386,- Kč
Má objednávka  |  Velkoobchod  |  Obchodní podmínky  |  Zpracování osobních údajů  |  Kontakt